המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

Wegovy: תרופה חדשה לסוכרת הזמינה ב-Walgreens

2023-07-09 08:18:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה Wegovy?

Wegovy היא תרופה חדשה לסוכרת הזמינה ב- Walgreens. זוהי זריקה חד-יומית המסייעת להורדת רמות הסוכר בדם אצל אנשים עם סוכרת מסוג 2. Wegovy הוא אגוניסט קולטן לפפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון, כלומר הוא פועל על ידי גירוי הייצור הטבעי של אינסולין בגוף. זה נועד לשמש בשילוב עם תרופות אחרות לסוכרת, כגון מטפורמין, כדי לסייע בשליטה על רמות הסוכר בדם.

איך Wegovy עובד?

Wegovy פועלת על ידי גירוי הייצור הטבעי של אינסולין בגוף. כאשר נוטלים אותו לפי ההוראות, Wegovy עוזרת להוריד את רמות הסוכר בדם על ידי הגדלת כמות האינסולין המשתחררת לזרם הדם. זה גם עוזר להפחית את כמות הגלוקוז שנספגת מהמזון שאתה אוכל. זה עוזר לשמור על רמות הסוכר בדם בטווח בריא.

מהם היתרונות של Wegovy?

Wegovy הוכחה כיעילה בסיוע בשליטה ברמות הסוכר בדם אצל אנשים עם סוכרת מסוג 2. זה יכול לעזור להפחית את כמות הגלוקוז שנספגת מהמזון שאתה אוכל, כמו גם לעזור להוריד את רמות הסוכר בדם. זה יכול גם לעזור להפחית את הסיכון לפתח סיבוכים ארוכי טווח הקשורים לסוכרת, כגון מחלות לב, שבץ ומחלות כליות.

איך משיגים את Wegovy?

Wegovy זמין ב- Walgreens. תצטרך לקבל מרשם מהרופא שלך לפני שתוכל לרכוש Wegovy. ברגע שיש לך מרשם, אתה יכול לרכוש Wegovy בבית המרקחת המקומי שלך Walgreens.

דעה אישית

אני חושב ש-Wegovy היא אופציה מצוינת עבור אנשים עם סוכרת מסוג 2 שמחפשים דרך לשלוט ברמות הסוכר שלהם. זה קל לשימוש וניתן לרכוש אותו ב- Walgreens המקומי שלך. הייתי ממליץ לדבר עם הרופא שלך על Wegovy כדי לראות אם זה מתאים לך.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן