המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

Wegovy: תופעות לוואי, ביקורות ועוד

2023-11-01 08:35:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה Wegovy?

Wegovy היא תרופה המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זוהי זריקה אחת לשבוע המסייעת לשלוט ברמות הסוכר בדם. Wegovy הוא אגוניסט קולטן לפפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון, כלומר הוא פועל על ידי גירוי שחרור אינסולין מהלבלב. זה עוזר להוריד את רמות הסוכר בדם ולהפחית את הסיכון לסיבוכים כתוצאה מסוכרת. Wegovy משמש גם כדי לעזור לאנשים עם סוכרת סוג 2 לרדת במשקל.

תופעות לוואי של Wegovy

Wegovy בדרך כלל נסבל היטב, אבל זה יכול לגרום לכמה תופעות לוואי. תופעות הלוואי השכיחות כוללות בחילות, הקאות, שלשולים וכאבי בטן. תופעות לוואי אחרות עשויות לכלול כאב ראש, סחרחורת, עייפות ועצירות. תופעות לוואי נדירות אך חמורות כוללות דלקת לבלב וסרטן בלוטת התריס. אם אתה נתקל באחת מתופעות הלוואי הללו, חשוב לפנות לרופא מיד.

Wegovy וירידה במשקל

Wegovy יכולה לעזור לאנשים עם סוכרת מסוג 2 לרדת במשקל. מחקרים הראו שאנשים הנוטלים Wegovy יכולים לרדת עד 10% ממשקל גופם. זה יכול לעזור לשפר את בקרת הסוכר בדם ולהפחית את הסיכון לסיבוכים כתוצאה מסוכרת.

Wegovy ביקורות

Wegovy בדרך כלל התקבלה היטב על ידי אלה שלקחו אותה. אנשים רבים מדווחים שזה עזר להם לשלוט טוב יותר ברמות הסוכר בדם ולרדת במשקל. חלק מהאנשים דיווחו על תופעות לוואי, אך אלו בדרך כלל קלות וחולפות לאחר מספר ימים. בסך הכל, Wegovy היא תרופה בטוחה ויעילה לטיפול בסוכרת מסוג 2. זה יכול לעזור לשלוט ברמות הסוכר בדם ולהפחית את הסיכון לסיבוכים כתוצאה מסוכרת. זה יכול גם לעזור לאנשים עם סוכרת סוג 2 לרדת במשקל. אם אתה שוקל לקחת Wegovy, חשוב לדבר עם הרופא שלך על הסיכונים והיתרונות הפוטנציאליים. למידע נוסף, מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן