המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

Wegovy: מדריך מקיף לקופון

2023-07-13 04:52:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה Wegovy?

Wegovy היא תרופה המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זוהי זריקה אחת לשבוע המסייעת להורדת רמות הסוכר בדם ולשפר את השליטה הגליקמית. Wegovy הוא אגוניסט לקולטן של פפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון, מה שאומר שהוא עוזר לגוף לייצר יותר אינסולין בעת הצורך ועוזר להפחית את כמות הגלוקוז המשתחררת מהכבד. Wegovy אושרה לשימוש במבוגרים עם סוכרת מסוג 2 הזקוקים לטיפול נוסף כדי לשלוט ברמות הסוכר בדם.

מהו הקופון של Wegovy?

קופון Wegovy הוא תוכנית הנחה המוצעת על ידי היצרן של Wegovy. ניתן להשתמש בקופון כדי לחסוך עד $200 בעלות של Wegovy. הקופון זמין למטופלים זכאים שיש להם מרשם תקף ל-Wegovy ורשומים בתוכנית ביטוח בריאות מזכה. ניתן להשתמש בקופון בבתי המרקחת המשתתפים כדי להוזיל את העלות של Wegovy.

איך עובד הקופון של Wegovy?

ניתן להשתמש בקופון Wegovy כדי להוזיל את העלות של Wegovy. כדי להשתמש בקופון, על המטופלים להציג אותו לרוקח יחד עם מרשם תקף ל-Wegovy. ניתן להשתמש בקופון כדי להוזיל את העלות של Wegovy עד 200$. תוקף הקופון עד 12 חודשים ממועד ההנפקה.

מי זכאי לקופון Wegovy?

הקופון של Wegovy זמין למטופלים זכאים שיש להם מרשם תקף ל-Wegovy ורשומים לתוכנית ביטוח בריאות מזכה. מטופלים חייבים גם לעמוד בקריטריונים מסוימים כדי להיות זכאים לקופון, כגון להחזיק במרשם תקף ל-Wegovy ולהיות תושב ארצות הברית.

כמה אני יכול לחסוך עם הקופון של Wegovy?

ניתן להשתמש בקופון של Wegovy כדי לחסוך עד $200 בעלות של Wegovy. סכום החיסכון יהיה תלוי בעלות Wegovy בבית המרקחת ובסכום הקופון.

היכן אוכל למצוא את הקופון של Wegovy?

את הקופון של Wegovy ניתן למצוא באתר היצרן. מטופלים יכולים גם להתקשר לקו שירות הלקוחות של היצרן כדי לבקש קופון. את הקופון ניתן למצוא גם בבתי המרקחת המשתתפים.

מה עוד עלי לדעת על הקופון של Wegovy?

הקופון של Wegovy תקף עד 12 חודשים ממועד ההנפקה. לא ניתן לשלב את הקופון עם כל מבצע או הנחות אחרות. הקופון אינו תקף עבור מרשמים המשולמים בחלקם או במלואם על ידי כל תוכנית ממשלתית, לרבות Medicare, Medicaid, או כל תוכנית ביטוח בריאות ממלכתית או פדרלית. מטופלים צריכים תמיד לבדוק עם הרוקח שלהם כדי לוודא שהקופון מתקבל בבית המרקחת שלהם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן