המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

Wegovy: מדריך מקיף למציאת רופא בקרבת מקום

2023-10-11 02:17:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה Wegovy?

Wegovy היא תרופה המשמשת לטיפול במבוגרים הסובלים מהשמנת יתר. זוהי זריקה חד-יומית שעוזרת להפחית רעב ותשוקה, ויכולה לעזור לאנשים לרדת במשקל. Wegovy היא שילוב של שתי תרופות, לירגלוטיד ובופרופיון, והיא התרופה הראשונה והיחידה להרזיה המשלבת את שתי התרופות הללו. Wegovy מאושרת על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) וזמינה במרשם רופא בלבד.

מהם היתרונות של Wegovy?

הוכח כי Wegovy עוזרת לאנשים לרדת במשקל ולשמור עליו. בניסויים קליניים, אנשים הנוטלים Wegovy איבדו בממוצע 8.3% ממשקל גופם לאחר שנה. זאת בהשוואה לירידה של 4.2% במשקל אצל אנשים הנוטלים פלצבו. Wegovy יכולה גם לעזור להפחית את הסיכון לפתח סוכרת מסוג 2, ויכולה לעזור לשפר את רמות הכולסטרול.

מי צריך לקחת את Wegovy?

Wegovy מאושר למבוגרים עם אינדקס מסת גוף (BMI) של 30 ומעלה, או מבוגרים עם BMI של 27 ומעלה שיש להם לפחות מצב אחד הקשור למשקל, כגון לחץ דם גבוה, סוכרת מסוג 2 או כולסטרול גבוה. . Wegovy אינו מאושר לאנשים מתחת לגיל 18, ואינו מומלץ לנשים הרות או מניקות.

איך למצוא רופא שיכול לרשום את Wegovy

אם אתה חושב שאתה יכול להיות מועמד טוב עבור Wegovy, הצעד הראשון הוא למצוא רופא שיכול לרשום את זה. אתה יכול להתחיל בשאלת הרופא הראשי שלך אם הם יכולים לרשום את Wegovy. אם לא, אולי הם יוכלו להפנות אותך לרופא שיכול. אתה יכול גם לחפש באינטרנט רופאים באזור שלך שמתמחים בירידה במשקל והשמנת יתר.

למה לצפות בפגישה שלך

כאשר אתה הולך לפגישה שלך, הרופא שלך ישאל אותך שאלות על ההיסטוריה הרפואית ואורח החיים שלך. הם עשויים גם לעשות בדיקה גופנית ולהזמין בדיקות דם. הרופא שלך ישתמש במידע זה כדי לקבוע אם Wegovy מתאימה לך. אם כן, הם ירשמו לך מרשם וידונו כיצד לקחת אותו ובכל תופעות לוואי אפשריות. Wegovy היא תרופה שיכולה לעזור למבוגרים עם השמנת יתר לרדת במשקל ולשמור עליו. זוהי זריקה חד-יומית המאושרת על ידי ה-FDA וזמינה במרשם בלבד. אם אתה חושב שאתה יכול להיות מועמד טוב עבור Wegovy, הצעד הראשון הוא למצוא רופא שיכול לרשום את זה. אתה יכול להתחיל בשאלת הרופא הראשי שלך אם הוא יכול לרשום את Wegovy, או לחפש באינטרנט רופאים באזור שלך שמתמחים בירידה במשקל והשמנת יתר. כאשר אתה הולך לפגישה שלך, הרופא שלך ישאל אותך שאלות לגבי ההיסטוריה הרפואית ואורח החיים שלך, והוא עשוי לבצע בדיקה גופנית ולהזמין בדיקות דם. הם ישתמשו במידע זה כדי לקבוע אם Wegovy מתאימה לך.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן