המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

Wegovy: מדריך מקיף לגלולה לטיפול בסוכרת

2023-10-27 16:06:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה Wegovy?

Wegovy היא גלולה חדשה לטיפול בסוכרת שזכתה לתשומת לב רבה לאחרונה. זוהי גלולה חד-יומית המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2 במבוגרים. Wegovy פועלת בכך שהיא עוזרת לגוף להשתמש באינסולין בצורה יעילה יותר, מה שעוזר להפחית את רמות הסוכר בדם. הוא משמש גם כדי לסייע בהפחתת הסיכון למוות קרדיווסקולרי אצל מבוגרים עם סוכרת מסוג 2.

איך Wegovy עובד?

Wegovy פועלת בכך שהיא עוזרת לגוף להשתמש באינסולין בצורה יעילה יותר. הוא עושה זאת על ידי חסימת פעולתם של חלבונים מסוימים בגוף שעלולים להפריע ליכולת של הגוף להשתמש באינסולין. על ידי חסימת חלבונים אלו, Wegovy עוזרת לגוף להשתמש באינסולין בצורה יעילה יותר, מה שעוזר להפחית את רמות הסוכר בדם.

מהם היתרונות של Wegovy?

הוכח כי Wegovy עוזרת להפחית את הסיכון למוות קרדיווסקולרי במבוגרים עם סוכרת מסוג 2. זה גם הוכח כמסייע בהפחתת רמות הסוכר בדם ומסייע בשיפור רמות A1C. בנוסף, הוכח כי Wegovy עוזרת להפחית את הסיכון להיפוגליקמיה (סוכר נמוך בדם).

מהן תופעות הלוואי של Wegovy?

תופעות הלוואי השכיחות ביותר של Wegovy כוללות בחילות, שלשולים, כאבי ראש וסחרחורת. תופעות לוואי פחות שכיחות כוללות פריחה, גירוד ונפיחות. אם אתה נתקל באחת מתופעות הלוואי הללו, חשוב לפנות לרופא מיד.

מי לא צריך לקחת את Wegovy?

Wegovy אינה מומלצת לאנשים עם סוכרת מסוג 1 או לאנשים עם היסטוריה של דלקת לבלב. זה גם לא מומלץ לאנשים בהריון או מיניקות.

כמה עולה Wegovy?

העלות של Wegovy משתנה בהתאם לבית המרקחת והמינון. בדרך כלל, העלות של Wegovy היא בסביבות ₪100-₪200 לחודש.

איפה אני יכול להשיג Wegovy?

ניתן להשיג את Wegovy ברוב בתי המרקחת בישראל. זה זמין גם באינטרנט מכמה בתי מרקחת.

השוואה מהירה

יתרונות תופעות לוואי
הפחת את הסיכון למוות קרדיווסקולרי בחילות, שלשולים, כאבי ראש, סחרחורת
הפחת את רמות הסוכר בדם פריחה, גירוד, נפיחות
שפר את רמות A1C אף אחד
הפחתת הסיכון להיפוגליקמיה אף אחד

דעה אישית

Wegovy היא גלולה חדשה ומרגשת לטיפול בסוכרת שזכתה לתשומת לב רבה לאחרונה. הוכח שזה עוזר להפחית את הסיכון למוות קרדיווסקולרי במבוגרים עם סוכרת מסוג 2, כמו גם להפחית את רמות הסוכר בדם ולשפר את רמות A1C. בנוסף, הוכח שזה עוזר להפחית את הסיכון להיפוגליקמיה. תופעות הלוואי של Wegovy הן בדרך כלל קלות וכוללות בחילות, שלשולים, כאבי ראש וסחרחורת. העלות של Wegovy היא בדרך כלל בסביבות ₪100-₪200 לחודש, והיא זמינה ברוב בתי המרקחת בישראל. בסך הכל, Wegovy היא כדור יעיל ובמחיר סביר לטיפול בסוכרת שיכול לעזור להפחית את הסיכון למוות קרדיווסקולרי ולשפר את רמות הסוכר בדם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן