המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

Rybelsus: תרופה מהפכנית לירידה במשקל

2023-07-10 12:53:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה ריבלסוס?

Rybelsus היא תרופה מהפכנית לירידה במשקל שזכתה לתשומת לב רבה לאחרונה. זהו אגוניסט קולטן לפפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון, מה שאומר שהוא פועל על ידי גירוי שחרור אינסולין. זהו אגוניסט קולטן GLP-1 דרך הפה הראשון והיחיד המאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי לטיפול בסוכרת מסוג 2.

איך Rybelsus עובד?

Rybelsus פועל על ידי גירוי שחרור אינסולין, המסייע להפחתת רמות הסוכר בדם. זה גם עוזר להפחית את התיאבון ולקדם ירידה במשקל. בניסויים קליניים נמצא כי Rybelsus יעיל בהפחתת משקל הגוף ושיפור השליטה הגליקמית בחולים עם סוכרת מסוג 2.

מהם היתרונות של ריבלסוס?

Rybelsus נמצא כיעיל בהפחתת משקל הגוף ובשיפור השליטה הגליקמית בחולים עם סוכרת מסוג 2. זה יכול גם לעזור להפחית את הסיכון למחלות לב וכלי דם, שבץ וסיבוכים אחרים הקשורים לסוכרת. בנוסף, נמצא כי Rybelsus בטוח ונסבל היטב בניסויים קליניים.

ירידה במשקל

Rybelsus נמצא כיעיל בהפחתת משקל הגוף בחולים עם סוכרת מסוג 2. בניסויים קליניים, חולים שנטלו ריבלסוס איבדו בממוצע 4.2 ק"ג (9.2 פאונד) בהשוואה לאלו שנטלו פלצבו.

בקרה גליקמית משופרת

Rybelsus נמצא כיעיל בשיפור השליטה הגליקמית בחולים עם סוכרת מסוג 2. בניסויים קליניים, חולים שנטלו Rybelsus היו ירידה ב-HbA1c של 0.7% בהשוואה לאלו שנטלו פלצבו.

סיכון מופחת לסיבוכים

Rybelsus נמצא כיעיל בהפחתת הסיכון למחלות לב וכלי דם, שבץ וסיבוכים אחרים הקשורים לסוכרת. בניסויים קליניים, חולים שנטלו Rybelsus היו ירידה בסיכון לאירועים קרדיו-וסקולריים גדולים בהשוואה לאלו שנטלו פלצבו.

בטיחות וסובלנות

Rybelsus נמצא בטוח ונסבל היטב בניסויים קליניים. תופעות הלוואי השכיחות ביותר שדווחו היו בחילות, שלשולים וכאבי ראש.

השוואה מהירה

תרופות ירידה במשקל בקרת גליקמי סיבוכים בטיחות/סבילות
ריבלסוס 4.2 ק"ג (9.2 פאונד) הפחתת HbA1c של 0.7% סיכון מופחת לאירועים קרדיווסקולריים גדולים בטוח ונסבל היטב

לסיכום, ריבלסוס היא תרופה מהפכנית להרזיה שזכתה לתשומת לב רבה לאחרונה. זהו אגוניסט קולטן לפפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון, מה שאומר שהוא פועל על ידי גירוי שחרור אינסולין. Rybelsus נמצא כיעיל בהפחתת משקל הגוף ובשיפור השליטה הגליקמית בחולים עם סוכרת מסוג 2. בנוסף, נמצא כי Rybelsus בטוח ונסבל היטב בניסויים קליניים. אם אתם מחפשים דרך בטוחה ויעילה להגיע ליעדי הירידה במשקל שלכם, Rybelsus עשויה להיות הבחירה הנכונה עבורכם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן