המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

Phentermine לעומת Wegovy: השוואה מקיפה

2023-09-17 13:38:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה Phentermine?

Phentermine היא תרופה מרשם המשמשת לטיפול בהשמנת יתר. זהו חומר ממריץ שפועל על ידי דיכוי התיאבון והגברת רמות האנרגיה. Phentermine הוא בדרך כלל prescribed לשימוש קצר טווח, בדרך כלל לא יותר מ 12 שבועות. זה לא מומלץ לשימוש ארוך טווח בגלל הפוטנציאל שלו להתמכרות והתעללות.

מה זה Wegovy?

Wegovy היא תרופה מרשם המשמשת לטיפול בהשמנת יתר. זהו שילוב של שתי תרופות, לירגלוטיד וphentermine. Wegovy פועלת על ידי דיכוי התיאבון והגברת רמות האנרגיה. זה נרשם בדרך כלל לשימוש ארוך טווח, בדרך כלל לא יותר מ-12 חודשים.

Phentermine לעומת Wegovy: השוואה מהירה

פנטרמין

סוּג משך השימוש תופעות לוואי
מַמרִיץ לטווח קצר (עד 12 שבועות) נדודי שינה, יובש בפה, עצירות, סחרחורת, כאבי ראש וקצב לב מוגבר

וגובי

סוּג משך השימוש תופעות לוואי
שילוב של liraglutide ו-phentermine לטווח ארוך (עד 12 חודשים) בחילות, הקאות, שלשולים, עצירות, סחרחורת, כאבי ראש וקצב לב מוגבר

איך Phentermine ו-Wegovy עובדים?

Phentermine עובד על ידי דיכוי התיאבון והגברת רמות האנרגיה. זה עושה זאת על ידי גירוי שחרור של כימיקלים מסוימים במוח, כגון נוראפינפרין ודופמין. זה עוזר להפחית את הרעב ולהעלות את רמות האנרגיה. Wegovy פועלת על ידי דיכוי התיאבון והגברת רמות האנרגיה. זה עושה זאת על ידי שילוב של שתי תרופות, לירגלוטיד וphentermine. Liraglutide פועל על ידי גירוי שחרור הורמונים מסוימים בגוף, כגון פפטיד-1 דמוי גלוקגון (GLP-1). זה עוזר להפחית את הרעב ולהעלות את רמות האנרגיה.

תופעות לוואי של Phentermine ו-Wegovy

Phentermine יכול לגרום למגוון תופעות לוואי, כולל נדודי שינה, יובש בפה, עצירות, סחרחורת, כאבי ראש וקצב לב מוגבר. Wegovy יכולה גם לגרום למגוון תופעות לוואי, כולל בחילות, הקאות, שלשולים, עצירות, סחרחורת, כאבי ראש, ו עלייה בקצב הלב.

מה עדיף: Phentermine או Wegovy?

ההחלטה איזו תרופה טובה יותר עבורך תלויה בצרכים וההעדפות האישיות שלך. Phentermine הוא בדרך כלל מרשם לשימוש לטווח קצר, בעוד Wegovy הוא בדרך כלל מרשם לשימוש לטווח ארוך. שתי התרופות עלולות לגרום לתופעות לוואי, לכן חשוב לדון בסיכונים וביתרונות של כל תרופה עם הרופא שלך לפני תחילת הטיפול. בסופו של דבר, התרופה הטובה ביותר עבורך תהיה תלויה בצרכים וההעדפות האישיות שלך. הרופא שלך יכול לעזור לך להחליט איזו תרופה היא הטובה ביותר עבורך.למידע נוסף על Phentermine ו-Wegovy, בקר ב-YouTube .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן