המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

Phentermine לעומת Ozempic: איזו תרופה לירידה במשקל מתאימה לך?

2023-08-11 21:41:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה Phentermine?

Phentermine היא תרופה לירידה במשקל המשמשת כדי לעזור לאנשים לרדת במשקל. זה עובד על ידי דיכוי התיאבון והגברת חילוף החומרים בגוף. Phentermine הוא בדרך כלל prescribed לשימוש קצר טווח, בדרך כלל לא יותר מ 12 שבועות. חשוב לציין שאסור להשתמש בphentermine כפתרון לירידה במשקל לטווח ארוך, מכיוון שהוא יכול ליצור הרגלים ויכול לגרום לתופעות לוואי.

מה זה אוזמפיק?

Ozempic היא תרופה חדשה יותר להרזיה שנרשמת גם על ידי רופאים. זה פועל על ידי הפחתת כמות הגלוקוז שנספגת בגוף, מה שעוזר להפחית רעב ותשוקה. Ozempic הוא בדרך כלל מרשם לשימוש ארוך טווח, והוא אינו יוצר הרגל.

איך הם משווים?

כשזה מגיע לתרופות לירידה במשקל, phentermine ו- Ozempic שניהם יעילים. עם זאת, הם פועלים בדרכים שונות ויש להם תופעות לוואי שונות. Phentermine הוא ממריץ, אשר יכול לגרום לתופעות לוואי כגון קצב לב מוגבר, נדודי שינה וחרדה. אוזמפיק אינו ממריץ, ולכן אין לו את אותן תופעות לוואי.

איזה מהם מתאים לך?

הדרך הטובה ביותר להחליט איזו תרופה לירידה במשקל מתאימה לך היא לדבר עם הרופא שלך. הרופא שלך יוכל להעריך את הצרכים האישיים שלך ולהמליץ על התרופה הטובה ביותר עבורך. חשוב לזכור כי יש להשתמש בתרופות לירידה במשקל בשילוב עם תזונה בריאה ותוכנית פעילות גופנית לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

דעה אישית

לדעתי, Ozempic היא האפשרות הטובה יותר לירידה במשקל לטווח ארוך. זה לא יוצר הרגל ויש לו פחות תופעות לוואי מאשר phentermine. עם זאת, חשוב לזכור שאין להשתמש בתרופות לירידה במשקל כתחליף לתזונה בריאה ותוכנית פעילות גופנית. אם אתה שוקל ליטול תרופה להורדה במשקל, חשוב לדבר תחילה עם הרופא שלך כדי לוודא שזו הבחירה הנכונה עבורך. למידע נוסף על תרופות לירידה במשקל, בדוק את הסרטון הזה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן