המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

ריבלסוס: מדריך מקיף לעלות תרופה זו לסוכרת

2023-07-22 06:59:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה ריבלסוס?

ריבלסוס (semaglutide) היא תרופה חדשה לסוכרת מסוג 2. זהו אגוניסט קולטן לפפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון, מה שאומר שהוא עוזר לגוף לייצר יותר אינסולין ולהוריד את רמות הסוכר בדם. זה נלקח פעם ביום, וזה יכול להילקח עם או בלי אוכל. ריבלסוס היא תרופה עם מרשם, ולכן היא חייבת להירשם על ידי רופא.

איך ריבלסוס עובד?

ריבלסוס פועל על ידי גירוי שחרור אינסולין מהלבלב. זה גם עוזר לגוף להשתמש באינסולין בצורה יעילה יותר. זה עוזר להוריד את רמות הסוכר בדם ולהפחית את הסיכון לסיבוכים כתוצאה מסוכרת.

מהן תופעות הלוואי של ריבלסוס?

ריבלסוס יכול לגרום לתופעות לוואי, כולל בחילות, הקאות, שלשולים, עצירות וכאבי בטן. זה יכול גם לגרום לסחרחורת, כאבי ראש ועייפות. אנשים מסוימים עשויים לחוות תגובה אלרגית ל-Rybelsus, אשר יכולה לכלול פריחה, גירוד ונפיחות.

מה העלות של ריבלסוס?

העלות של ריבלסוס משתנה בהתאם למינון ובית המרקחת. בישראל עלות ריבלסוס נעה בין 200 ל-400 ₪ לחודש. חברות ביטוח מסוימות עשויות לכסות את עלות ה-Rybelsus, לכן חשוב לבדוק עם ספק הביטוח שלכם האם אתם זכאים לכיסוי.

האם ריבלסוס מתאים לי?

רק הרופא שלך יכול לקבוע אם ריבלסוס היא התרופה המתאימה לך. חשוב לדון בהיסטוריה הרפואית שלך, באורח החיים ובכל תרופה אחרת שאתה נוטל עם הרופא שלך לפני שתתחיל ב-Rybelsus. הרופא שלך יוכל לקבוע אם ריבלסוס היא התרופה המתאימה לך ואם זה בטוח עבורך לקחת.ריבלסוס היא תרופה חדשה לסוכרת מסוג 2 שיכולה לסייע בהורדת רמות הסוכר בדם ולהפחית את הסיכון לסיבוכים כתוצאה מסוכרת. חשוב לדון בהיסטוריה הרפואית שלך, באורח החיים ובכל תרופה אחרת שאתה נוטל עם הרופא שלך לפני שתתחיל ב-Rybelsus. עלות ה-ריבלסוס משתנה בהתאם למינון ולבית המרקחת, אך היא בדרך כלל נעה בין ₪200 ל-₪400 לחודש. למידע נוסף על ריבלסוס, צפה בסרטון זה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן