המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

עלות ריבלסוס עם Medicare: מדריך מקיף

2023-11-06 11:25:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה ריבלסוס?

ריבלסוס (semaglutide) היא תרופה דרך הפה פעם יומית המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זהו אגוניסט קולטן לפפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון, מה שאומר שהוא עוזר לגוף לייצר יותר אינסולין ולהפחית את רמות הסוכר בדם. ריבלסוס הוא האגוניסט לקולטן GLP-1 דרך הפה הראשון והיחיד שאושר על ידי ה-FDA לטיפול בסוכרת מסוג 2. זהו גם אגוניסט קולטן GLP-1 היחיד שניתן ליטול פעם ביום.

ריבלסוס Cost עם Medicare

העלות של ריבלסוס עם Medicare תלויה בסוג התוכנית שיש לך. בדרך כלל, תוכניות Medicare Part D מכסות את ריבלסוס, אך עלות התרופה תשתנה בהתאם לתוכנית. תוכניות מסוימות עשויות לדרוש תשלום משותף או ביטוח משותף, בעוד שאחרות עשויות שלא. בנוסף, בחלק מהתוכניות עשויות להיות השתתפות עצמית שיש לעמוד בה לפני כיסוי התרופה.

Medicare Part D תוכניות

תוכניות Medicare Part D הן תוכניות תרופות מרשם המוצעות על ידי חברות ביטוח פרטיות. תוכניות אלה נועדו לסייע בכיסוי עלות תרופות מרשם. לכל תוכנית יש רשימה משלה של תרופות מכוסות, כמו גם מבנה עלויות משלה. בעת בחירת תוכנית, חשוב להשוות את העלות של ריבלסוס עם העלות של תרופות אחרות שאתה עשוי להזדקק לה.

תוכניות יתרון של Medicare

תוכניות Medicare Advantage מוצעות על ידי חברות ביטוח פרטיות ומהוות אלטרנטיבה ל-Original Medicare. תוכניות אלה מספקות הטבות נוספות, כגון כיסוי לראייה, שמיעה וטיפול שיניים. חלק מתוכניות Medicare Advantage עשויות גם לכסות את העלות של ריבלסוס. חשוב לבדוק עם התוכנית שלך כדי לראות אם היא מכסה את התרופה.

תוכניות חיסכון של Medicare

תוכניות חיסכון של Medicare זמינות כדי לסייע בכיסוי העלות של תרופות מרשם לאנשים עם הכנסה מוגבלת. תוכניות אלה מנוהלות על ידי ממשלות מדינה ומקומיות ועשויות לספק סיוע עם העלות של ריבלסוס. חשוב לבדוק עם המדינה או הממשלה המקומית שלך כדי לראות אם אתה זכאי לתוכנית חיסכון של Medicare.

תוכניות הנחה

תוכניות הנחה זמינות כדי לעזור להפחית את העלות של תרופות מרשם. תוכניות אלה מוצעות על ידי יצרני תרופות ועשויות לספק הנחות בעלות של ריבלסוס. חשוב לבדוק עם יצרן התרופות אם ישנן תוכניות הנחות זמינות.

השוואה מהירה

לְתַכְנֵן עֲלוּת
Medicare חלק ד' משתנה לפי תוכנית
Medicare Advantage משתנה לפי תוכנית
תוכניות חיסכון של Medicare משתנה לפי תוכנית
תוכניות הנחה משתנה לפי תוכנית

לסיכום, העלות של ריבלסוס עם Medicare תלויה בסוג התוכנית שיש לך. תוכניות Medicare Part D, Medicare Advantage, Medicare Savings Programs ותוכניות הנחות עשויות לספק סיוע בעלות התרופה. חשוב להשוות את העלות של ריבלסוס לעלות של תרופות אחרות שאולי תזדקק לה ולבדוק עם התוכנית או התוכנית שלך כדי לראות אם היא מכסה את התרופה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן