המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

עדכון אספקה של Wegovy: מה שאתה צריך לדעת

2023-09-14 18:24:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה Wegovy?

Wegovy היא תרופה חדשה לסוכרת שזכתה לתשומת לב רבה. זוהי זריקה אחת לשבוע המשמשת כדי לסייע בשליטה על רמות הסוכר בדם אצל אנשים עם סוכרת מסוג 2. Wegovy הוא אגוניסט קולטן לפפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון, מה שאומר שהוא עוזר לגוף לייצר יותר אינסולין כאשר רמות הסוכר בדם גבוהות. זה גם עוזר להפחית את כמות הגלוקוז שמשתחררת מהכבד.

איך Wegovy עובד?

Wegovy פועלת על ידי גירוי שחרור אינסולין מהלבלב כאשר רמות הסוכר בדם גבוהות. זה גם עוזר להפחית את כמות הגלוקוז שמשתחררת מהכבד. זה עוזר לשמור על רמות הסוכר בדם בטווח בריא. Wegovy נלקח פעם בשבוע וניתן ליטול עם או בלי אוכל.

מהם היתרונות של Wegovy?

הוכח כי Wegovy עוזרת לאנשים עם סוכרת מסוג 2 לשלוט טוב יותר ברמות הסוכר בדם. זה יכול גם לעזור להפחית את הסיכון לסיבוכים הקשורים לסוכרת, כגון מחלות לב, שבץ ומחלות כליות. Wegovy יכולה גם לעזור להפחית את הסיכון להיפוגליקמיה (סוכר נמוך בדם).

עדכון אספקה של Wegovy

Wegovy זמין כיום בישראל בשני עוצמות שונות: 5 מ"ג ו-10 מ"ג. זה זמין במזרק מלא מראש במנה אחת ובעט במנה אחת. העלות של Wegovy משתנה בהתאם לחוזק ולצורת התרופה.

השוואה מהירה

כוח טופס מחיר (ILS)
5 מ"ג מזרק מלא מראש 180
5 מ"ג עט במינון יחיד 220
10 מ"ג מזרק מלא מראש 360
10 מ"ג עט במינון יחיד 440

Wegovy היא תרופה עם מרשם ויש ליטול אותה רק בפיקוח של איש מקצוע בתחום הבריאות. חשוב לעקוב אחר ההוראות של ספק שירותי הבריאות שלך בעת נטילת Wegovy. חשוב גם לעקוב אחר רמות הסוכר בדם באופן קבוע ולדווח על כל שינוי לספק שירותי הבריאות שלך. Wegovy היא תרופה חדשה יחסית ועדיין יש הרבה מה ללמוד על ההשפעות ארוכות הטווח שלה. חשוב לדון בסיכונים וביתרונות של Wegovy עם ספק שירותי הבריאות שלך לפני תחילת הטיפול התרופתי. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על Wegovy, תוכל למצוא מידע נוסף בערוץ היוטיוב של Wegovy . שם תוכלו למצוא סרטונים על אופן הפעולה של Wegovy, טיפים לנטילת התרופה ועוד.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן