המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

מידע על מרשם ריבלסוס: מה שאתה צריך לדעת

2023-09-30 18:54:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה ריבלסוס?

Rybelsus (semaglutide) היא תרופה חדשה לסוכרת מסוג 2. זהו אגוניסט קולטן לפפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון, מה שאומר שהוא עוזר לגוף לייצר יותר אינסולין. זה נלקח פעם ביום כגלולה, וזה יכול לעזור להוריד את רמות הסוכר בדם ולהפחית את הסיכון לסיבוכים כתוצאה מסוכרת.

איך Rybelsus עובד?

Rybelsus פועל על ידי גירוי שחרור אינסולין מהלבלב. זה גם עוזר לגוף להשתמש באינסולין בצורה יעילה יותר. זה עוזר להוריד את רמות הסוכר בדם ולהפחית את הסיכון לסיבוכים כתוצאה מסוכרת.

מהן תופעות הלוואי של ריבלסוס?

תופעות הלוואי השכיחות ביותר של ריבלסוס הן בחילות, הקאות, שלשולים וכאבי בטן. תופעות לוואי אחרות עשויות לכלול כאב ראש, סחרחורת ועייפות. אם אתה נתקל באחת מתופעות הלוואי הללו, פנה לרופא.

מי לא צריך לקחת ריבלסוס?

Rybelsus אינו מומלץ לאנשים עם סוכרת מסוג 1, אנשים עם מחלת כליות חמורה, או אנשים בהריון או מיניקות. זה גם לא מומלץ לאנשים הנוטלים תרופות מסוימות, כגון אינסולין או סולפונילאוריאה. שוחח עם הרופא שלך לפני נטילת Rybelsus כדי לוודא שזה בטוח עבורך.

כיצד אוכל לקבל מרשם ל-Rybelsus?

אם אתה חושב ש-Rybelsus עשוי להתאים לך, שוחח עם הרופא שלך. הרופא שלך יבדוק את ההיסטוריה הרפואית שלך ויקבע אם Rybelsus היא התרופה המתאימה לך. הם עשויים גם להמליץ על שינויים באורח החיים, כגון תזונה ופעילות גופנית, כדי לעזור לך לנהל את הסוכרת שלך.

השוואה מהירה

תרופות סוּג איך נלקח תופעות לוואי
ריבלסוס אגוניסט קולטן GLP-1 גלולה של פעם ביום בחילות, הקאות, שלשולים, כאבי בטן, כאבי ראש, סחרחורת, עייפות

Rybelsus היא תרופה חדשה לסוכרת מסוג 2 שיכולה לסייע בהורדת רמות הסוכר בדם ולהפחית את הסיכון לסיבוכים כתוצאה מסוכרת. זהו אגוניסט לקולטן GLP-1, מה שאומר שהוא עוזר לגוף לייצר יותר אינסולין. זה נלקח פעם ביום כגלולה, וזה יכול לעזור להוריד את רמות הסוכר בדם ולהפחית את הסיכון לסיבוכים כתוצאה מסוכרת. עם זאת, זה לא מומלץ לאנשים עם סוכרת סוג 1, אנשים עם מחלת כליות חמורה, או אנשים בהריון או מיניקות. שוחח עם הרופא שלך לפני נטילת Rybelsus כדי לוודא שזה בטוח עבורך. אם אתה חושב ש-Rybelsus עשוי להתאים לך, שוחח עם הרופא שלך. הם עשויים גם להמליץ על שינויים באורח החיים, כגון תזונה ופעילות גופנית, כדי לעזור לך לנהל את הסוכרת שלך. למידע נוסף, בקר בוויקיפדיה או צפה בסרטון על ריבלסוס.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן