המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

מונג'רו: תרופה לסוכרת שיכולה לשנות חיים

2023-08-25 02:52:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה מונג'רו?

מאונג’רו היא תרופה חדשה לסוכרת שזכתה לתשומת לב לאחרונה. זהו שילוב של שתי תרופות, מטפורמין וסקסאגליפטין, ומשמש לטיפול בסוכרת מסוג 2. זוהי גלולה של פעם ביום הנלקחת דרך הפה ונועדת לסייע בשליטה על רמות הסוכר בדם. זה מאושר כעת לשימוש בארצות הברית, קנדה ואירופה.

איך מאונג’רו עובד?

מונג'רו פועל בכך שהוא עוזר לגוף להשתמש טוב יותר באינסולין שהוא מייצר. הוא עושה זאת על ידי הגדלת כמות האינסולין המשתחררת מהלבלב ועל ידי סיוע לגוף להשתמש טוב יותר באינסולין שהוא מייצר. זה גם עוזר להפחית את כמות הסוכר שנספגת מהמזון שאנו אוכלים.

מהם היתרונות של מונג'רו?

מאונג’רו הוכח כיעיל בשליטה ברמות הסוכר בדם אצל אנשים עם סוכרת סוג 2. זה יכול לעזור להפחית את הסיכון לסיבוכים הקשורים לסוכרת, כגון מחלות לב, שבץ ומחלות כליות. זה יכול גם לעזור להפחית את הסיכון לפתח סוכרת מסוג 2 אצל אנשים שנמצאים בסיכון.

בקרת סוכר משופרת בדם

מאונג’רו יכול לעזור לשפר את בקרת הסוכר בדם אצל אנשים עם סוכרת סוג 2. זה יכול לעזור להפחית את הסיכון לסיבוכים הקשורים לסוכרת, כגון מחלות לב, שבץ ומחלות כליות.

ירידה במשקל

מאונג’רו יכול גם לעזור לקדם ירידה במשקל אצל אנשים עם סוכרת מסוג 2. זה יכול לעזור להפחית את כמות הסוכר שנספגת מהמזון שאנו אוכלים, מה שיכול לעזור להפחית את כמות הקלוריות הנצרכת.

סיכון נמוך יותר לסיבוכים

מאונג’רו יכול לעזור להפחית את הסיכון לסיבוכים הקשורים לסוכרת, כגון מחלות לב, שבץ ומחלות כליות. זה יכול גם לעזור להפחית את הסיכון לפתח סוכרת מסוג 2 אצל אנשים שנמצאים בסיכון.

מהן תופעות הלוואי של מונג'רו?

מאונג’רו יכול לגרום לכמה תופעות לוואי, כולל בחילות, הקאות, שלשולים וכאבי בטן. זה יכול גם לגרום לכאבי ראש, סחרחורת ועייפות. אם אתה חווה אחת מתופעות הלוואי הללו, חשוב לפנות לרופא שלך.

השוואה מהירה

תועלת מונג'רו
בקרת סוכר משופרת בדם כן
ירידה במשקל כן
סיכון נמוך יותר לסיבוכים כן

מונג'רו היא תרופה חדשה ומבטיחה לסוכרת שזכתה לתשומת לב לאחרונה. זהו שילוב של שתי תרופות, מטפורמין וסקסאגליפטין, ומשמש לטיפול בסוכרת מסוג 2. זוהי גלולה של פעם ביום הנלקחת דרך הפה ונועדת לסייע בשליטה על רמות הסוכר בדם. זה הוכח כיעיל בשליטה ברמות הסוכר בדם אצל אנשים עם סוכרת מסוג 2 ויכול לעזור להפחית את הסיכון לסיבוכים הקשורים לסוכרת, כגון מחלות לב, שבץ ומחלות כליות. זה יכול גם לעזור לקדם ירידה במשקל אצל אנשים עם סוכרת סוג 2 ויכול לעזור להפחית את הסיכון לפתח סוכרת סוג 2 אצל אנשים שנמצאים בסיכון. למרות שזה יכול לגרום לתופעות לוואי מסוימות, כמו בחילות, הקאות, שלשולים וכאבי בטן, זה בדרך כלל נסבל היטב. למידע נוסף, תוכל למצוא מידע נוסף בוויקיפדיה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן