המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

מונג'רו נגד סקסנדה: השוואה מקיפה

2023-10-13 21:50:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה מונג'רו?

מאונג’רו היא תרופה לסוכרת המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זהו שילוב של שתי תרופות, מטפורמין וסקסגליפטין, ומשמש להורדת רמות הסוכר בדם אצל אנשים עם סוכרת מסוג 2. זה נלקח דרך הפה פעם ביום וזמין בטבליות.

מה זה סקסנדה?

סקסנדה היא תרופה לסוכרת המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זוהי הזרקה חד-יומית של לירגלוטיד, אגוניסטה לקולטן של פפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון. הוא משמש להורדת רמות הסוכר בדם אצל אנשים עם סוכרת מסוג 2.

מונג'רו נגד סקסנדה: השוואה מהירה

תרופות סוּג טופס תדירות
מונג'רו סכרת סוג 2 לוּחַ פעם ביום
סקסנדה סכרת סוג 2 זריקה פעם ביום

איך הם עובדים?

מאונג’רו פועל על ידי שילוב של שתי תרופות, מטפורמין וסקסאגליפטין, כדי לסייע בהורדת רמות הסוכר בדם אצל אנשים עם סוכרת מסוג 2. מטפורמין עוזר להפחית את כמות הגלוקוז המיוצר על ידי הכבד, בעוד שסקסאגליפטין מסייע להגדיל את כמות האינסולין המשתחררת על ידי הלבלב.Saxenda פועלת על ידי גירוי שחרור אינסולין מהלבלב. זוהי הזרקה חד-יומית של לירגלוטיד, אגוניסטה לקולטן של פפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון. זה עוזר להוריד את רמות הסוכר בדם אצל אנשים עם סוכרת סוג 2.

תופעות לוואי

מאונג’רו יכול לגרום לתופעות לוואי כגון בחילות, הקאות, שלשולים וכאבי בטן. זה יכול גם לגרום לרמות נמוכות של סוכר בדם, מה שעלול להוביל לסחרחורת, בלבול והזעה. סקסנדה יכולה לגרום לתופעות לוואי כגון בחילות, הקאות, שלשולים, עצירות וכאבי בטן. זה יכול גם לגרום לרמות נמוכות של סוכר בדם, מה שעלול להוביל לסחרחורת, בלבול והזעה.

עֲלוּת

העלות של מאונג’רו ו-Saxenda משתנה בהתאם לבית המרקחת והמינון. באופן כללי, מאונג’רו הוא פחות יקר מסקסנדה.

דעה אישית

מאונג’רו ו-Saxenda הן שתיהן תרופות יעילות לטיפול בסוכרת מסוג 2. עם זאת, חשוב לדון עם הרופא שלך איזה מהם מתאים לך. סקסנדה עשויה להיות יקרה יותר, אבל היא עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר עבור אנשים מסוימים. כמו כן, חשוב להיות מודעים לתופעות הלוואי האפשריות של שתי התרופות. למידע נוסף, אנא מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן