המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

מה כדאי לדעת על עט Ozempic 3 מ"ל

2023-09-29 05:20:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מהו עט Ozempic 3 מ"ל?

Ozempic 3ml Pen היא תרופה המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זוהי זריקה אחת לשבוע המסייעת להורדת רמות הסוכר בדם. Ozempic 3ml Pen הוא שם מותג של התרופה הגנרית semaglutide, שהיא אגוניסטה לקולטן של פפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון. GLP-1 הוא הורמון המיוצר באופן טבעי בגוף ועוזר לווסת את רמות הסוכר בדם. Ozempic 3ml Pen פועל על ידי חיקוי ההשפעות של GLP-1, המסייע להורדת רמות הסוכר בדם.

שימושים של Ozempic Pen 3ml

עט Ozempic 3ml משמש לטיפול בסוכרת מסוג 2. הוא משמש בשילוב עם תזונה ופעילות גופנית כדי לסייע בהורדת רמות הסוכר בדם. Ozempic 3ml Pen יכול לשמש גם בשילוב עם תרופות אחרות לסוכרת, כגון מטפורמין, סולפונילאוריאה ותיאזולידינדיונים.

תופעות לוואי של עט Ozempic 3 מ"ל

Ozempic 3ml Pen עלול לגרום לתופעות לוואי, כולל בחילות, הקאות, שלשולים, עצירות, כאבי ראש, סחרחורת ועייפות. זה יכול גם לגרום לרמות נמוכות של סוכר בדם, מה שעלול להוביל לתסמינים כמו רעידות, הזעה, בלבול ורעב. אם אתה נתקל באחת מתופעות הלוואי הללו, פנה מיד לרופא שלך.

עלות Ozempic Pen 3ml בישראל

עלות Ozempic Pen 3ml בישראל משתנה בהתאם לבית המרקחת והמינון. בדרך כלל, העלות של עט 3 מ"ל היא בסביבות ₪200-₪250. חשוב לציין כי Ozempic 3ml Pen היא תרופה במרשם רופא, לכן חשוב לדבר עם הרופא לפני רכישתה. לסיכום, Ozempic 3ml Pen היא תרופה המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זוהי זריקה אחת לשבוע המסייעת להורדת רמות הסוכר בדם. Ozempic 3ml Pen הוא שם מותג לתרופה הגנרית semaglutide, שהיא אגוניסט לקולטן GLP-1. Ozempic 3ml Pen עלול לגרום לתופעות לוואי, כולל בחילות, הקאות, שלשולים, עצירות, כאבי ראש, סחרחורת ועייפות. עלות Ozempic Pen 3ml בישראל משתנה בהתאם לבית המרקחת והמינון. בדרך כלל, העלות של עט 3 מ"ל היא בסביבות ₪200-₪250.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן