המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

מהו Wegovy וכיצד הוא יכול לעזור לך לנהל את הסוכרת שלך?

2023-10-11 20:07:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה Wegovy?

Wegovy היא תרופה חדשה שצוברת פופולריות בקרב חולי סוכרת. זוהי זריקה אחת לשבוע המסייעת לשלוט ברמות הסוכר בדם אצל אנשים עם סוכרת מסוג 2. Wegovy הוא אגוניסט קולטן לפפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון, מה שאומר שהוא עוזר לעורר את ייצור האינסולין הטבעי של הגוף. זה נועד להילקח פעם בשבוע, וזה יכול לעזור להפחית את הצורך בתרופות אחרות לסוכרת.

איך Wegovy עובד?

Wegovy פועלת על ידי גירוי ייצור האינסולין הטבעי של הגוף. הוא עושה זאת על ידי קשירה לקולטן GLP-1, שנמצא בלבלב. זה עוזר להגדיל את כמות האינסולין המיוצרת על ידי הלבלב, מה שעוזר לשלוט ברמות הסוכר בדם. Wegovy גם עוזרת להפחית את כמות הגלוקוז המשתחררת מהכבד, מה שיכול לעזור להפחית את הסיכון להיפוגליקמיה.

מי יכול לקחת את Wegovy?

Wegovy אושרה לשימוש במבוגרים עם סוכרת מסוג 2 שאינם מסוגלים לשלוט ברמות הסוכר בדם באמצעות תזונה ופעילות גופנית בלבד. זה לא מומלץ לשימוש לאנשים עם סוכרת סוג 1 או כאלה עם היסטוריה של דלקת לבלב. זה גם לא מומלץ לשימוש בנשים הרות או מניקות.

מהם היתרונות של Wegovy?

Wegovy יכולה לעזור להפחית את הצורך בתרופות אחרות לסוכרת, שיכולות לעזור להפחית את הסיכון לתופעות לוואי. זה יכול גם לעזור להפחית את הסיכון להיפוגליקמיה, שהיא תופעת לוואי שכיחה של תרופות אחרות לסוכרת. Wegovy יכולה גם לעזור להפחית את הסיכון לסיבוכים ארוכי טווח של סוכרת, כגון מחלות לב, שבץ ומחלות כליות.

איפה אני יכול להשיג Wegovy?

Wegovy זמין במרשם בלבד וניתן לרשום אותו באינטרנט. חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שמתחילים ב-Wegovy כדי לוודא שזו התרופה המתאימה לך. הרופא שלך יכול גם לעזור לך למצוא את הדרך הטובה ביותר לקחת Wegovy ולנטר את רמות הסוכר בדם. למידע נוסף, מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן