המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

מאונג’רו: תרופות לסוכרת מבית מרקחת קנדי

2023-10-24 08:23:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה מונג'רו?

מונג'רו היא תרופה המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זהו שילוב של שתי תרופות, מטפורמין וסקסגליפטין, הפועלות יחד להפחתת רמות הסוכר בדם. התרופה נלקחת דרך הפה, בדרך כלל פעם ביום. הוא זמין בצורת טבליות ומגיע בשני עוצמות: 500 מ"ג/5 מ"ג ו-1000 מ"ג/5 מ"ג.

איך מאונג’רו עובד?

מונג'רו פועל על ידי הגברת רגישות הגוף לאינסולין, מה שעוזר להפחית את רמות הסוכר בדם. זה גם עוזר להפחית את כמות הגלוקוז המיוצר על ידי הכבד. השילוב של מטפורמין וסקסגליפטין עוזר להפחית את הסיכון לסיבוכים ארוכי טווח הקשורים לסוכרת, כגון מחלות לב, שבץ ומחלות כליות.

מהן תופעות הלוואי של מונג'רו?

תופעות הלוואי השכיחות ביותר של מאונג’רו כוללות בחילות, שלשולים, כאבי ראש וסחרחורת. תופעות לוואי אחרות עשויות לכלול כאבי בטן, הקאות ופריחה. אם אתה נתקל באחת מתופעות הלוואי הללו, פנה מיד לרופא שלך.

איפה אני יכול להשיג את מאונג’רו?

מאונג’רו זמין מבית מרקחת קנדי. חשוב לציין שמונג'רו אינו זמין בישראל. עם זאת, ניתן לרכוש אותו באינטרנט מבית מרקחת קנדי. המחירים משתנים בהתאם לחוזק ולכמות הנרכשת.

סיכום

מונג'רו היא תרופה המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זהו שילוב של שתי תרופות, מטפורמין וסקסגליפטין, הפועלות יחד להפחתת רמות הסוכר בדם. התרופה נלקחת דרך הפה, בדרך כלל פעם ביום. הוא זמין בצורת טבליות ומגיע בשני עוצמות: 500 מ"ג/5 מ"ג ו-1000 מ"ג/5 מ"ג. מאונג’רו זמין מבית מרקחת קנדי והמחירים משתנים בהתאם לחוזק ולכמות הנרכשת. אם אתה חווה תופעות לוואי כלשהן, פנה מיד לרופא שלך. למידע נוסף, מצא מידע נוסף בוויקיפדיה או צפה בסרטונים על מאונג’רו ב-YouTube .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן