המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

כל מה שאתה צריך לדעת על נטילת Ozempic

2023-07-08 22:35:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה אוזמפיק?

Ozempic היא תרופה המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זוהי זריקה אחת לשבוע המסייעת להורדת רמות הסוכר בדם. Ozempic שייכת לקבוצת תרופות המכונה אגוניסטים לקולטן GLP-1, הפועלות על ידי גירוי שחרור אינסולין כאשר רמות הסוכר בדם גבוהות. Ozempic נרשם בדרך כלל בשילוב עם תרופות אחרות לסוכרת, כגון מטפורמין, כדי לסייע בשליטה על רמות הסוכר בדם.

איך לקחת Ozempic

Ozempic היא זריקה פעם שבועית הנלקחת בדרך כלל באותו יום בכל שבוע. חשוב לעקוב אחר הוראות הרופא שלך לנטילת Ozempic. אוזמפיק מוזרק בדרך כלל לתוך הבטן, הירך או הזרוע העליונה. חשוב לסובב את מקום ההזרקה בכל פעם שאתה נוטל את התרופה כדי למנוע גירוי בעור. לפני הזרקת Ozempic, הקפד לשטוף ידיים במים וסבון. לאחר מכן, הכן את הזריקה לפי ההוראות שעל האריזה. לאחר הכנת הזריקה, הזריקו את התרופה למקום ההזרקה. לאחר ההזרקה, הקפד להשליך את המחט והמזרק כראוי.

תופעות לוואי של אוזמפיק

כמו כל התרופות, אוזמפיק עלולה לגרום לתופעות לוואי. תופעות הלוואי השכיחות של Ozempic כוללות בחילות, שלשולים, עצירות, כאבי ראש וסחרחורת. אם אתה נתקל באחת מתופעות הלוואי הללו, פנה לרופא. תופעות לוואי חמורות יותר של Ozempic כוללות דלקת לבלב, בעיות בכליות ורמת סוכר נמוכה בדם. אם אתה נתקל באחת מתופעות הלוואי הללו, פנה מיד לרופא שלך.

עלות אוזמפיק

העלות של Ozempic יכולה להשתנות בהתאם לכיסוי הביטוחי שלך. חשוב לבדוק עם ספק הביטוח שלך כדי לקבוע את העלות של Ozempic.

סיכום

Ozempic היא תרופה המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זוהי זריקה אחת לשבוע המסייעת להורדת רמות הסוכר בדם. Ozempic נרשם בדרך כלל בשילוב עם תרופות אחרות לסוכרת, כגון מטפורמין, כדי לסייע בשליטה על רמות הסוכר בדם. חשוב לעקוב אחר הוראות הרופא שלך לנטילת Ozempic ולהיות מודע לתופעות הלוואי האפשריות. העלות של Ozempic יכולה להשתנות בהתאם לכיסוי הביטוחי שלך.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן