המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

כל מה שאתה צריך לדעת על אחסון אוזמפיק

2023-08-07 10:26:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה אוזמפיק?

אוזמפיק היא תרופה המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זוהי זריקה אחת לשבוע המסייעת לשלוט ברמות הסוכר בדם. אוזמפיק הוא אגוניסט קולטן לפפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון, מה שאומר שהוא עוזר לגוף לייצר יותר אינסולין בעת הצורך. זה גם עוזר להפחית את כמות הסוכר המיוצר על ידי הכבד. אוזמפיק היא תרופה עם מרשם ויש ליטול אותה רק לפי הוראות ספק שירותי בריאות.

כיצד יש לאחסן את אוזמפיק?

יש לאחסן את אוזמפיק בטמפרטורת החדר, בין 68°F ל-77°F (20°C ו-25°C). אין להיחשף לטמפרטורות קיצוניות או לאור שמש ישיר. כמו כן יש להרחיק את אוזמפיק מלחות ולהרחיק מהישג ידם של ילדים.

כמה זמן אוזמפיק נמשך?

לאוזמפיק חיי מדף של 24 חודשים. לאחר תאריך התפוגה, יש לזרוק את התרופה.

האם ניתן להקפיא את אוזמפיק?

לא, אסור להקפיא את אוזמפיק. הקפאה עלולה לפגוע בתרופה ולהפוך אותה לפחות יעילה.

השוואה מהירה

דרישות אחסון חיי מדף
טמפרטורת החדר, בין 68°F ל-77°F (20°C ו-25°C) 24 חודשים

חשוב לעקוב אחר הוראות האחסון של אוזמפיק כדי להבטיח שהתרופה יעילה. יש להרחיק את אוזמפיק מלחות ומאור שמש ישיר. כמו כן יש להרחיק אותו מהישג ידם של ילדים. ל-אוזמפיק חיי מדף של 24 חודשים, ולכן יש לזרוק אותו לאחר תאריך התפוגה. אסור להקפיא את אוזמפיק, שכן הדבר עלול לפגוע בתרופה ולהפוך אותה לפחות יעילה.

שאלות ותשובות

האם ניתן לאחסן את אוזמפיק במקרר?

לא, אסור לאחסן את אוזמפיק במקרר. יש לאחסן אותו בטמפרטורת החדר, בין 68°F ל-77°F (20°C ו-25°C).

האם אוזמפיק יכול להיחשף לאור שמש ישיר?

לא, אסור לחשוף את אוזמפיק לאור שמש ישיר. יש לאחסן אותו במקום קריר ויבש הרחק מאור שמש ישיר.

מה עלי לעשות אם אני מתגעגע למנה של אוזמפיק?

אם אתה מתגעגע למנה של אוזמפיק, אתה צריך לקחת אותה ברגע שאתה זוכר. אם זה קרוב לזמן המנה הבאה שלך, דלג על המנה שהוחמצה ולקח את המנה הבאה שלך בזמן הקבוע. אין ליטול מנה כפולה כדי לפצות על מנה שהוחמצה.

דעה אישית

אוזמפיק היא תרופה מצוינת לסובלים מסוכרת מסוג 2. זה קל לשימוש ועוזר לשלוט ברמות הסוכר בדם. חשוב לעקוב אחר הוראות האחסון של אוזמפיק כדי להבטיח שהתרופה יעילה. יש להרחיק את אוזמפיק מלחות ומאור שמש ישיר. כמו כן יש להרחיק אותו מהישג ידם של ילדים. ל-אוזמפיק חיי מדף של 24 חודשים, ולכן יש לזרוק אותו לאחר תאריך התפוגה. אסור להקפיא את אוזמפיק, שכן הדבר עלול לפגוע בתרופה ולהפוך אותה לפחות יעילה. אני ממליץ בחום על אוזמפיק לסובלים מסוכרת מסוג 2.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן