המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

כל מה שאתה צריך לדעת על אוזמפיק ו-Medicaid

2023-09-21 14:54:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה אוזמפיק?

אוזמפיק היא תרופה המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זוהי זריקה אחת לשבוע המסייעת לשלוט ברמות הסוכר בדם. אוזמפיק הוא שם מותג של התרופה הגנרית semaglutide, שהיא אגוניסט לקולטן של פפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון. GLP-1 הוא הורמון המשתחרר בגוף לאחר אכילה. זה עוזר לווסת את רמות הסוכר בדם על ידי גירוי שחרור אינסולין. אוזמפיק פועלת על ידי חיקוי ההשפעות של GLP-1, עוזרת לשלוט ברמות הסוכר בדם.

איך אוזמפיק עובד?

אוזמפיק פועלת על ידי גירוי שחרור אינסולין מהלבלב. זה גם עוזר להפחית את כמות הסוכר המיוצר על ידי הכבד. אוזמפיק עוזרת להפחית את כמות הסוכר הנספגת מהמזון, והיא גם עוזרת להפחית את כמות הסוכר שמייצר הכבד. אוזמפיק עוזר להפחית את כמות הסוכר בדם, עוזר לשלוט ברמות הסוכר בדם.

מהם היתרונות של אוזמפיק?

אוזמפיק יכולה לעזור להפחית את הסיכון לסיבוכים חמורים הקשורים לסוכרת מסוג 2, כגון התקף לב, שבץ ומחלת כליות. אוזמפיק יכול גם לעזור להפחית את הסיכון להיפוגליקמיה (סוכר נמוך בדם). אוזמפיק יכול גם לעזור להפחית את הסיכון לעלייה במשקל, שהיא תופעת לוואי שכיחה של תרופות רבות לסוכרת.

האם אוזמפיק מכוסה על ידי Medicaid?

כן, אוזמפיק מכוסה על ידי Medicaid ברוב המדינות. Medicaid היא תוכנית ביטוח בריאות במימון ממשלתי עבור אנשים ומשפחות עם הכנסה נמוכה. Medicaid מכסה מגוון רחב של שירותי בריאות, כולל תרופות מרשם. אוזמפיק מכוסה על ידי Medicaid ברוב המדינות, אך הכיסוי עשוי להשתנות בהתאם למדינה.

מהן תופעות הלוואי של אוזמפיק?

תופעות הלוואי השכיחות ביותר של אוזמפיק כוללות בחילות, שלשולים, עצירות, כאבי ראש ותגובות באתר ההזרקה. תופעות לוואי אחרות עשויות לכלול סחרחורת, עייפות ורמת סוכר נמוכה בדם. אם אתה נתקל באחת מתופעות הלוואי הללו, פנה לרופא.

סיכום

אוזמפיק היא תרופה המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זוהי זריקה אחת לשבוע המסייעת לשלוט ברמות הסוכר בדם. אוזמפיק מכוסה על ידי Medicaid ברוב המדינות, וזה יכול לעזור להפחית את הסיכון לסיבוכים חמורים הקשורים לסוכרת מסוג 2. אוזמפיק יכול גם לעזור להפחית את הסיכון להיפוגליקמיה ולעלייה במשקל. עם זאת, אוזמפיק יכול לגרום לתופעות לוואי, כגון בחילות, שלשולים, עצירות, כאבי ראש ותגובות באתר ההזרקה. אם אתה נתקל באחת מתופעות הלוואי הללו, פנה לרופא.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן