המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

האם Medicaid מכסה את Rybelsus?

2023-07-14 00:02:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה ריבלסוס?

Rybelsus (semaglutide) היא תרופה חדשה לסוכרת מסוג 2. זהו אגוניסט קולטן לפפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון, מה שאומר שהוא עוזר לגוף לייצר יותר אינסולין כאשר רמת הסוכר בדם גבוהה. זה גם עוזר לגוף שלך להשתמש באינסולין שהוא מייצר בצורה יעילה יותר. Rybelsus נלקח פעם ביום, כגלולה או כזריקה. זה בדרך כלל נקבע בשילוב עם תרופות אחרות לסוכרת.

האם Medicaid מכסה את Rybelsus?

התשובה לשאלה זו תלויה במדינה בה אתה גר. Medicaid היא תוכנית ביטוח בריאות בניהול המדינה, כך שלכל מדינה יש כללים משלה לגבי התרופות שהיא תכסה. בדרך כלל, Medicaid יכסה את Rybelsus אם זה נרשם על ידי הרופא שלך ואם זה מאושר על ידי תוכנית Medicaid של המדינה שלך.

כמה עולה Rybelsus?

העלות של Rybelsus משתנה בהתאם לכיסוי הביטוחי שלך. ללא ביטוח, עלות ריבלסוס יכולה לנוע בין 200 ל-400 ₪ לחודש. אם יש לך ביטוח, ההשתתפות העצמית שלך עשויה להיות נמוכה יותר.

השוואה מהירה

תרופות עלות ללא ביטוח עלות עם ביטוח
ריבלסוס ₪200 – ₪400 משתנה

אילו תרופות נוספות זמינות לסוכרת מסוג 2?

ישנן מספר תרופות אחרות הזמינות לסוכרת מסוג 2, כולל מטפורמין, סולפונילאוריאה, תיאזולידינדיונים, מעכבי dipeptidyl peptidase-4 (DPP-4) ומעכבי סודיום-גלוקוז קוטרנספורטר-2 (SGLT2). כל אחת מהתרופות הללו פועלת בצורה שונה ויש לה תופעות לוואי שונות, לכן חשוב לדבר עם הרופא לגבי איזו מהן מתאימה לך.

מהם היתרונות של נטילת ריבלסוס?

ריבלסוס הוכח כמסייע בהורדת רמות הסוכר בדם ומפחית את הסיכון לסיבוכים כתוצאה מסוכרת, כגון התקף לב, שבץ ומחלות כליות. זה גם יכול לעזור לך לרדת במשקל, מה שיכול לעזור לשפר את הבריאות הכללית שלך. לסיכום, Rybelsus היא תרופה חדשה לסוכרת מסוג 2 שעשויה להיות מכוסה על ידי Medicaid בחלק מהמדינות. חשוב לדבר עם הרופא שלך אם Rybelsus מתאים לך ולברר אם תוכנית Medicaid של המדינה שלך מכסה את זה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן