המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

איפה אני יכול להשיג אוזמפיק?

2023-10-14 13:14:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה אוזמפיק?

אוזמפיק היא תרופה המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זוהי זריקה אחת לשבוע המסייעת להורדת רמות הסוכר בדם ולהפחית את הסיכון לסיבוכים הקשורים לסוכרת. אוזמפיק הוא אגוניסט לקולטן של פפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון, מה שאומר שהוא ממריץ את שחרור האינסולין מהלבלב. זה גם עוזר להפחית את התיאבון ולהאט את העיכול, מה שיכול לעזור בירידה במשקל.

איך אוזמפיק עובד?

אוזמפיק פועלת על ידי גירוי שחרור אינסולין מהלבלב. זה עוזר להוריד את רמות הסוכר בדם ולהפחית את הסיכון לסיבוכים הקשורים לסוכרת. אוזמפיק גם עוזר להפחית את התיאבון ולהאט את העיכול, מה שיכול לעזור בירידה במשקל.

מהן תופעות הלוואי של אוזמפיק?

תופעות הלוואי השכיחות ביותר של אוזמפיק כוללות בחילות, שלשולים, עצירות, כאבי ראש וסחרחורת. תופעות לוואי אחרות עשויות לכלול סיכון מוגבר לדלקת לבלב, סוכר נמוך בדם ובעיות בכליות. חשוב לדבר עם הרופא שלך על כל תופעות הלוואי שאתה עלול לחוות בזמן נטילת אוזמפיק.

למי אסור לקחת אוזמפיק?

אוזמפיק אינו מומלץ לאנשים עם סוכרת מסוג 1, אנשים עם היסטוריה של דלקת לבלב או אנשים עם בעיות כליות חמורות. זה גם לא מומלץ לנשים בהריון או אנשים שמניקים. חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני נטילת אוזמפיק כדי לוודא שזה בטוח עבורך.

כמה עולה אוזמפיק?

העלות של אוזמפיק משתנה בהתאם לבית המרקחת והמינון. חשוב לדבר עם הרופא או הרוקח על העלות של אוזמפיק לפני תחילת הטיפול.

איפה אני יכול להשיג אוזמפיק?

אוזמפיק זמין על פי מרשם מהרופא שלך. ניתן להשיג אותו גם ברוב בתי המרקחת בישראל. חשוב לדבר עם הרופא או הרוקח על הזמינות של אוזמפיק לפני תחילת הטיפול.

שאלות ותשובות

האם אני יכול לקחת אוזמפיק אם אני בהריון?

לא, אוזמפיק אינה מומלצת לנשים בהריון או לאנשים שמניקים. חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני נטילת אוזמפיק כדי לוודא שזה בטוח עבורך.

האם אוכל לקחת אוזמפיק אם יש לי סוכרת מסוג 1?

לא, אוזמפיק לא מומלץ לאנשים עם סוכרת מסוג 1. חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני נטילת אוזמפיק כדי לוודא שזה בטוח עבורך.

האם אוכל לקחת אוזמפיק אם יש לי היסטוריה של דלקת לבלב?

לא, אוזמפיק לא מומלץ לאנשים עם היסטוריה של דלקת לבלב. חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני נטילת אוזמפיק כדי לוודא שזה בטוח עבורך.

האם אני יכול לקחת אוזמפיק אם יש לי בעיות בכליות חמורות?

לא, אוזמפיק לא מומלץ לאנשים עם בעיות כליות קשות. חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני נטילת אוזמפיק כדי לוודא שזה בטוח עבורך.

סיכום

אוזמפיק היא תרופה המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זוהי זריקה אחת לשבוע המסייעת להורדת רמות הסוכר בדם ולהפחית את הסיכון לסיבוכים הקשורים לסוכרת. אוזמפיק זמין במרשם רופא וניתן להשיג אותו גם ברוב בתי המרקחת בישראל. חשוב לדבר עם הרופא או הרוקח על העלות והזמינות של אוזמפיק לפני תחילת הטיפול. אוזמפיק אינו מומלץ לאנשים עם סוכרת מסוג 1, אנשים עם היסטוריה של דלקת לבלב או אנשים עם בעיות כליות חמורות. זה גם לא מומלץ לנשים בהריון או אנשים שמניקים. חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני נטילת אוזמפיק כדי לוודא שזה בטוח עבורך. למידע נוסף, אתה יכול לבקר ביוטיוב כדי לצפות בסרטונים על אוזמפיק.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן