המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

אילו ביטוחים מכסים את Ozempic?

2023-10-07 19:01:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה אוזמפיק?

Ozempic היא תרופה המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זוהי זריקה אחת לשבוע המסייעת להורדת רמות הסוכר בדם ולהפחית את הסיכון לסיבוכים הקשורים לסוכרת. Ozempic הוא שם מותג של התרופה הגנרית semaglutide, שהיא אגוניסט לקולטן של פפטיד-1 (GLP-1) דמוי גלוקגון. אגוניסטים לקולטן GLP-1 פועלים על ידי גירוי שחרור אינסולין כאשר רמות הסוכר בדם גבוהות, ועל ידי האטת שחרור גלוקוז מהכבד כאשר רמות הסוכר בדם נמוכות.

אילו ביטוחים מכסים את Ozempic?

Ozempic מכוסה ברוב תכניות ביטוח הבריאות הגדולות, כולל Medicare ו-Medicaid. עם זאת, דרישות הכיסוי וחלוקת העלויות משתנות בהתאם לתוכנית. חשוב לבדוק עם ספק הביטוח שלך כדי לברר מהן הדרישות הספציפיות של הכיסוי וחלוקת העלויות שלך. בנוסף לכיסוי ביטוחי הבריאות, קיימות גם מספר תוכניות סיוע למטופל כדי לסייע בכיסוי העלות של Ozempic. תוכניות אלו מוצעות על ידי היצרן של Ozempic, נובו נורדיסק, ונועדו לסייע למי שאינם יכולים להרשות לעצמם את התרופה. התכניות כוללות את כרטיס החיסכון של נובו נורדיסק, המציע תשלום שותף של עד 0$ עד 12 חודשים, ואת תוכנית הסיוע לחולים של נובו נורדיסק, המציעה תרופות חינם למתאימים.

מהם היתרונות של Ozempic?

Ozempic הוכח כיעיל בשליטה ברמות הסוכר בדם אצל אנשים עם סוכרת מסוג 2. בניסויים קליניים, נמצא כי Ozempic מפחית את רמות A1C (מדד לבקרת סוכר בדם לטווח ארוך) בממוצע של 1.5% לאחר 16 שבועות של טיפול. נמצא כי Ozempic גם מפחית את הסיכון לאירועים קרדיו-וסקולריים גדולים, כגון התקף לב ושבץ, עד 22%.

מהן תופעות הלוואי של אוזמפיק?

תופעות הלוואי השכיחות ביותר של אוזמפיק כוללות בחילות, שלשולים, עצירות, כאבי ראש וזיהום בדרכי הנשימה העליונות. תופעות לוואי שכיחות פחות כוללות סוכר נמוך בדם (היפוגליקמיה), תגובות באתר ההזרקה ותגובות אלרגיות. חשוב לדבר עם הרופא שלך על כל תופעות הלוואי שאתה עלול לחוות בזמן נטילת Ozempic.

סיכום

Ozempic היא תרופה המשמשת לטיפול בסוכרת מסוג 2. זה מכוסה ברוב תוכניות ביטוח הבריאות הגדולות, כולל Medicare ו-Medicaid. בנוסף, ישנן מספר תוכניות סיוע למטופלים זמינות כדי לסייע בכיסוי העלות של Ozempic. Ozempic הוכח כיעיל בשליטה ברמות הסוכר בדם ובהפחתת הסיכון לאירועים קרדיווסקולריים גדולים. תופעות הלוואי השכיחות ביותר של אוזמפיק כוללות בחילות, שלשולים, עצירות, כאבי ראש וזיהום בדרכי הנשימה העליונות. חשוב לדבר עם הרופא שלך על כל תופעות הלוואי שאתה עלול לחוות בעת נטילת Ozempic. למידע נוסף, בקר ב-YouTube .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן