המידע המוביל על התרופות לסכרת והרזייה - ווגובי ומונג'רו
חיפוש

אוזמפיק: מסע האוסקר של מינדי קאלינג

2023-07-14 02:42:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מסע האוסקר של מינדי קאלינג עם אוזמפיק

מינדי קאלינג היא שחקנית, קומיקאית וסופרת אמריקאית שזכתה להצלחה גדולה בתעשיית הבידור. היא ידועה בעיקר בזכות תפקידיה ב"משרד", "פרויקט מינדי" ו"קמט בזמן". בשנת 2019, היא הייתה מועמדת לפרס אוסקר על התסריט שלה ל-Late Night. Kaling היה גם תומך קולני למודעות וניהול לסוכרת. בשנת 2020 הפכה קאלינג לפנים של אוזמפיק, תרופה לסוכרת שפותחה על ידי נובו נורדיסק. אוזמפיק היא זריקה פעם שבועית המשמשת לסיוע בניהול סוכרת מסוג 2. זה עובד על ידי סיוע לגוף לייצר יותר אינסולין ושיפור יכולתו של הגוף להשתמש באינסולין. זה יכול גם לעזור להפחית את הסיכון לאירועים קרדיו-וסקולריים, כגון התקף לב ושבץ, אצל אנשים עם סוכרת מסוג 2. המסע של קאלינג עם אוזמפיק החל כאשר אובחנה כחולה בסוכרת מסוג 2 בשנת 2018. היא הייתה נחושה לנהל את מצבה ולהשתלט על בריאותה. היא החלה לקחת אוזמפיק והצליחה לנהל בהצלחה את הסוכרת שלה. היא זוכה לאוזמפיק שעזרה לה להישאר בריאה ולהשיג את מטרותיה.

מה זה אוזמפיק?

אוזמפיק היא זריקה פעם שבועית המשמשת לסיוע בניהול סוכרת מסוג 2. זה עובד על ידי סיוע לגוף לייצר יותר אינסולין ושיפור יכולתו של הגוף להשתמש באינסולין. זה יכול גם לעזור להפחית את הסיכון לאירועים קרדיו-וסקולריים, כגון התקף לב ושבץ, אצל אנשים עם סוכרת מסוג 2. אוזמפיק זמין בשני עוצמות: 0.25 מ"ג ו-0.5 מ"ג. זה זמין בעט מלא מראש או בקבוקון.

היתרונות של אוזמפיק

אוזמפיק יכולה לעזור לאנשים עם סוכרת מסוג 2 לנהל את מצבם ולהפחית את הסיכון לאירועים קרדיווסקולריים. זה יכול גם לעזור לאנשים עם סוכרת סוג 2 להשיג שליטה טובה יותר ברמת הסוכר בדם. אוזמפיק יכול גם לעזור לאנשים עם סוכרת סוג 2 לרדת במשקל. בניסויים קליניים, אנשים הנוטלים אוזמפיק איבדו בממוצע 5.5% ממשקל גופם.

מפחית את הסיכון לאירועים קרדיווסקולריים

אוזמפיק יכולה לעזור להפחית את הסיכון לאירועים קרדיווסקולריים, כגון התקף לב ושבץ, אצל אנשים עם סוכרת מסוג 2. בניסויים קליניים, אנשים שנטלו אוזמפיק היו בסיכון נמוך יותר לאירועים קרדיו-וסקולריים מאשר אלה שלוקחים פלצבו.

משפר את בקרת הסוכר בדם

אוזמפיק יכול לעזור לאנשים עם סוכרת סוג 2 להשיג שליטה טובה יותר ברמת הסוכר בדם. בניסויים קליניים, לאנשים שנטלו אוזמפיק היו רמות סוכר ממוצעות נמוכות יותר מאלה שלקחו פלצבו.

עוזר בירידה במשקל

אוזמפיק יכול גם לעזור לאנשים עם סוכרת סוג 2 לרדת במשקל. בניסויים קליניים, אנשים הנוטלים אוזמפיק איבדו בממוצע 5.5% ממשקל גופם.

תופעות לוואי

כמו כל התרופות, אוזמפיק עלולה לגרום לתופעות לוואי. תופעות הלוואי השכיחות כוללות בחילות, הקאות, שלשולים וכאבי ראש. תופעות לוואי שכיחות פחות כוללות סחרחורת, פריחה וגרד.

השוואה מהירה

תרופות כוח טופס מפחית את הסיכון לאירועים קרדיווסקולריים משפר את בקרת הסוכר בדם עוזר בירידה במשקל
אוזמפי 0.25 מ"ג ו-0.5 מ"ג עט או בקבוקון מלאים מראש כן כן כן

המסע של מינדי קאלינג עם אוזמפיק הוא סיפור הצלחה מעורר השראה. היא הצליחה לנהל את סוכרת סוג 2 שלה ולהשיג את מטרותיה בעזרת אוזמפיק. אוזמפיק היא זריקה פעם שבועית המשמשת לסיוע בניהול סוכרת מסוג 2. זה יכול לעזור להפחית את הסיכון לאירועים קרדיו-וסקולריים, לשפר את בקרת הסוכר בדם ולעזור בירידה במשקל. אם יש לך סוכרת מסוג 2 ואתה מחפש דרך לנהל את המצב שלך, שוחח עם הרופא שלך על אוזמפיק. למידע נוסף, בקר ב- אוזמפיק ב-YouTube .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן